Перейти до основного вмісту

Налаштувати вигляд

Розмір тексту

Колір

Головна Новини

Вчимося робити сервіс більш доступним!

Вчимося робити сервіс більш доступним!

30.12.2025 | 12:20

119
ccad4cfd-e93d-4072-8fa0-ad21d3056762.jpg

Адміністратори ЦНАП міста Луцька провели важливу зустріч із Наталією Шнит — амбасадоркою безбар’єрності. Пані Наталія представляє ідею доступності та рівних можливостей для всіх громадян, беручи участь у Всеукраїнській кампанії «Безбар'єрність – це коли можеш», ініційовану Першою леді Оленою Зеленською.

​Говорили про цифрову доступність - щоб онлайн-сервіси були зрозумілими кожному, а також інформаційну відкритість — аби кожна відповідь була чіткою, зрозумілою. Та найголовніше про людяність — толерантне ставлення та інклюзивний підхід до кожної людини.

«Ми прагнемо, щоб кожен відвідувач почувався у нас комфортно. ​Щодня надаємо послуги близько тисячі людей. Кожного намагаємося почути і зрозуміти, хоча це не завжди просто. Але ми щиро працюємо для людей і відкриті до вдосконалення», — зазначила директорка ЦНАП Лариса Карп’як.

​​Працюємо далі для зручності кожного, хто звертається до нас за допомогою!

 

 

Галерея

Інші новини

Всі новини